Ogólny zarys firmy
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Profil A zostało założone w 2000 roku. Jako siedzibę wybrano Kraków. Od początku do chwili obecnej siedziba Profil A mieści się na wydzierżawionym od Szpitala im. Narutowicza terenie dawnej pralni. W zakres działalności wchodzą usługi pralnicze (pranie, dezynfekcja, prasowanie). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tendencjom na rynku oferujemy również dzierżawę pościeli, bielizny fasonowej i operacyjnej.
Jesteśmy pralnią przemysłową najnowszej generacji, zapewniającą standard realizacji usług zgodny z europejskimi normami sanitarno – epidemiologicznymi.
Największą jakość usług pralniczych osiągamy dzięki zastosowaniu najnowszej linii technologicznej firmy „Jensen-Senking” oraz sprzętu firmy „Kannegiesser”.
Świadcząc równocześnie usługi pralnicze dla placówek służby zdrowia i placówek branży turystycznej realizujemy je w oparciu o posiadane równolegle dwie linie do prania (tunele pralnicze), suszenia i wykańczania (magle, prasy) które pozwalają na równoczesną realizację usług dla klientów z obu tych branż bez mieszania asortymentów.
Bariera bakteriologiczna, w którą wyposażona jest nasza pralnia, oddzielająca „brudną” stronę pralni od „czystej” oraz komputerowe oznakowanie pranych elementów pozwala uniknąć pomyłek na etapie prania, magazynowania i transportu.
Zapewniamy niezawodną realizację Państwa zamówień w krótkim czasie (do 24 godzin) oraz najwyższą jakość wykonywanych usług.
Za logistyczną obsługę technologii prania jak i zaopatrzenie nas w środki piorące odpowiedzialny jest producent środków piorących firma „CHRISTEYNS”, której wszystkie środki posiadają wymagane atesty i świadectwa dopuszczające do stosowania ich w procesach prania i dezynfekcji.
Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni w obsłudze najnowszych urządzeń pralniczych w jakie wyposażona jest nasza pralnia.
Dzięki tym wszystkim elementom możemy sobie pozwolić na niezawodną realizację Państwa potrzeb.
Nasza pralnia jest pod stałym nadzorem Sanepidu. Co miesiąc wykonywane są wymazy z wypranej bielizny zarówno szpitalnej jak i hotelowej i wykonywane w oparciu o te wymazy badania czystości mikrobiologicznej wypranego asortymentu. Na życzenie możemy każdorazowo przedstawić wyniki tych badań.
Rozliczenie przekazanej do prania bielizny i zwracanej z pralni odbywa się na podstawie kwitów zdawczo – odbiorczych.
Zapewniamy odbiór i dostawę samochodami specjalnie przystosowanymi (platforma dla wózków regałowych) w terminach ustalonych przez obie strony.
Samochody poddawane są codziennej dezynfekcji po każdorazowym przewozie bielizny brudnej.
Na Państwa życzenie możemy dodatkowo oznakować bieliznę metodą Thermopath (poprzez wgrzewanie metek z nazwą firmy lub placówki). Ponadto proponujemy Państwu wyposażenie placówki w wózki regałowe do transportu czystej bielizny i zbierania brudnej w ilości niezbędnej do prawidłowej realizacji tych zadań.

Certyfikaty:

- ISO  [DOKUMENT PDF]

- NATO  [DOKUMENT PDF].